#1 2009-06-10 11:36:28

bonius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 14
Punktów :   

Witam

Jestem Monika, mam 21 lat i pochodzę z woj małopolskiego. Obecnie studiuję ekonomię. Interesuję się sportem, dobrą książką. Kocham zwierzęta.

Offline

 

#2 2009-06-10 15:41:53

TygrysiHak

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam

Witam jestem Tomek mam 31 lat interesuje się lotnictwem, militariami, polityką międzynarodową, marynarką wojenną.

Offline

 

#3 2009-06-10 17:08:15

Aegir

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Witam

Witam.
Mam na imię Darek, mieszkam w Krakowie, mam 22 lata. Obecnie pracuję. Zainteresowania: programowanie (głównie języki związane z tworzeniem stron internetowych), nurkowanie i co może się wydawać dziwne interesuje się zjawiskami niewyjaśnionymi (przez niektórych nazywanymi paranormalnymi). No i oczywiście dla rozrywki od czasu do czasu zagram sobie w jakąś grę, i chciałbym tu od razu napisać że gram w korsarzy tylko i wyłącznie dla rozrywki a nie dla statystyk, do gry wchodzę tylko jak mam czas, dlatego moja aktywność może nie być jakaś konkretna. Zrozumiem jeżeli zostanę wyrzucony z klanu za brak aktywności, jednak brak wolnego czasu nie zawsze mi pozwala na tego rodzaju rozrywki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hoxford.pun.pl www.twojastaramt2.pun.pl www.gamezer.pun.pl www.caz.pun.pl www.swd-fight.pun.pl